Karakterek

Share| .

Karakterek

View previous topic View next topic Go down

Guest
Honey,keep my secrets well

Post₰ Subject: Re: Karakterek ₰ Sun Oct 19, 2014 10:45 am

Első ránézésre senki nem mondaná meg rólam, hogy milyen jó harcos vagyok. Mindössze 160 centimmel és vékony alakommal igencsak törékenynek tűnök. De mint szokás mondani, a látszat csalóka. Tökéletesen el tudom terelni az emberek figyelmét, bár nem csak az övéket, szinte mindenki tekintetét képes vagyok magamra vonzani. Ez egyben áldás és átok is, hisz így az inkognitó szóba sem jöhet. Nem tudom magam másnak kiadni, de erre nincs is szükségem. Egyrészt soha nem válnék meg hosszú barna hajamtól, és mogyoróbarna szemeimtől sem. Hófehér bőröm pedig szinte már védjegyemmé vált, akárcsak a szám, amit az évek során nem egyszer akartak bevarrni, csak hogy ne vagdossak a feljebbvalók fejhez válogatott sértéseket, ha épp úgy tartotta kedvem. Másrészt pedig teljesen szükségtelennek tartom, hogy bármi okból önmagam olyan jellemvonásokkal ruházzam fel, amivel becsapom a környezetemet. Kíméletlenül őszinte természetem van, épp ezért tartanak is tőlem, mert nem tartom magamban azt, ami böki a csőrömet, akkor sem ha később ebből bármi károm származik. Az "előbb beszél, aztán gondolkodik" tipikus esete vagyok, és hiába mondják, hogy sokban az anyámra ütöttem, alkalmam sem volt megismerni... Ugyan már, mit megismerni? Még csak egy képem sincs róla. Ezért is tartom úgy, hogy a családom szóra sem méltó...

Teljes név: Leena Belle Stowe
Születési idő: 1683. 06. 24.
Születési hely: New York
Becenév: Leena
Faj: damfír
Kor: Jelenkor
Érdeklődési kör: Minden, ami extrém. A sportoktól kezdve bármi érdekel, ami kicsit is kockázatos. Vakmerő természetemből adódóan komolyan adrenalinfüggő vagyok. A harc is ilyen hatással van rám, ezért is edzek keményen. Az elhivatottság is lehet szórakoztató.
Kapcsolat a családdal: Család.. Elég érdekes kérdés ez, főleg az én esetemben. Anyámmal valószínűleg a szüléskor találkoztam először és utoljára. Nem tudom, hogy néz ki, azt sem, hogy mi a neve, de ember volt. Valószínűleg az a fajta, aki bárkit levesz a lábáról, hisz apám nem a futókapcsolatairól híres, pont ezért tartom kizártnak, hogy valahol a világban testvérem lenne. Persze erre konkrétan sosem kérdeztem rá. Apámmal sem tartom a kapcsolatot, nincs köztünk idilli apa-lánya kötelék, de tudom, hogy igyekszik rajtam tartani a szemét. Hogy lennének-e tervei velem? Gondolom már akkor azokat szövögette, mikor megtudta, hogy lánya született. Viszont ha valamiben biztos vagyok, hogy pár ékes szó miatt nem fogok fejet hajtani az akarata előtt. Bármi is legyen az.

Leena Stowe

életem története....
Just remember - some come, some go.

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

Back to top Go down

Guest

Post₰ Subject: Re: Karakterek ₰ Tue Oct 14, 2014 10:50 pm
tőlem két karakter marad
Zina -> Leena (Zoey Deutch pb-vel)
Lia neve marad, csak a pb-je változik Smile
Back to top Go down

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :
26
✤ Location :
₰ Everywhere
✤ hobbi :
₰ Making design
✤ Humor :
₰ What?!

Post₰ Subject: Karakterek ₰ Sat Oct 11, 2014 7:46 am
Akik maradnak:

Destiny Roberts
Aisha Emery Delaporte
Mackenzy Leighton
Lilian Raven --- > belőle lesz valószínűleg kaya pb-és kari.
Viola Tris Evans

i just want 
to feel that I'm

important to someone

Back to top Go down
View user profile http://lostgirlfrpg.hungarianforum.com

Sponsored content

Post₰ Subject: Re: Karakterek
Back to top Go down

Karakterek
View previous topic View next topic Back to top