hsz próba

Share| .

hsz próba

View previous topic View next topic Go down
Honey,keep my secrets well

✤ Posts :
3
✤ Join date :
2014-04-24
✤ Location :
Everywhere and nowhere
✤ hobbi :
Playing the game
✤ Humor :
Seriously?!

Post₰ Subject: Re: hsz próba ₰ Fri Oct 17, 2014 9:58 pm
név próba
Back to top Go down
View user profile

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :
26
✤ Location :
₰ Everywhere
✤ hobbi :
₰ Making design
✤ Humor :
₰ What?!

Post₰ Subject: Re: hsz próba ₰ Fri Oct 17, 2014 6:09 am
Mackenzy Leighton wrote:
Sok minden történt velünk az elmúlt napokban, hónapokban és talán már soha nem lesz semmi se olyan békés, mint korábban volt. Boszorkány voltam, de már többé az se lehetek. Horgony lett belőlem és valószínűleg most már mindig is az leszek. Nem tudom, hogy képes leszek-e így is megvédeni a barátaimat, de mindent meg fogok tenni ennek érdekében. Miután elveszítettem mindenkit, számomra csak ők maradtak és miattuk éltem. Ők voltak az én családom. Nem olyan régen váltam el tőlük, de  máris hiányoztak. Talán csak amiatt, mert nem olyan régen láthatatlan voltam számukra és jó érzés volt újra köztük lenni és érezni gyengéd, gondoskodó ölelésüket.

Lassan levettem egy könyvet a polcról és leültem vele a kanapéra. Néha egy-egy apró mosoly kíséretében néztem a könyv lapjait. Régen azt hittem volna, hogy ez mind csak mese, de mára pontosan tudtam, hogy a könyvek világa sokszor nagyon is valóságon alapul. Nem csak erre jöttünk rá, hanem egyre jobban felnyitotta a szemünket ez a világ és olyan dolgokat is megláttunk, amiket talán nem kellett volna. Amikor éjfélt ütött az óra egy pillanatra megijedtem és a könyv is kicsúszott a kezeim közül. Lassan felálltam és lehajoltam érte, de amikor újra felálltam, akkor akkor hirtelen nem értettem semmit se. Hallottam, amint emberek beszélnek, de pár másodperc erejéig nem láttam senkit se. Megfordultam és egy nő ért hozzám, majd egy kisebb fájdalom és kiáltás közepette eltűnt. Még mindig nem tudtam megszokni azt, ahogyan átkelnek rajtam és egyszerűen fájt. Jött a következő és a következő. Próbáltam összegyűjteni az erőmet és elfutni előlük, de pár lépés után láttam, hogy bekerítenek. Folyamatosan az járt a fejemben, hogy kik lehetnek ők és mit akarhatnak. Éreztem, amint idegesen görcsbe rándul a gyomrom és baljós előérzetem lett.
Próbaaa

i just want 
to feel that I'm

important to someone

Back to top Go down
View user profile http://lostgirlfrpg.hungarianforum.com

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :
26
✤ Location :
₰ Everywhere
✤ hobbi :
₰ Making design
✤ Humor :
₰ What?!

Post₰ Subject: Re: hsz próba ₰ Sun Oct 12, 2014 2:41 am
Sok minden történt velünk az elmúlt napokban, hónapokban és talán már soha nem lesz semmi se olyan békés, mint korábban volt. Boszorkány voltam, de már többé az se lehetek. Horgony lett belőlem és valószínűleg most már mindig is az leszek. Nem tudom, hogy képes leszek-e így is megvédeni a barátaimat, de mindent meg fogok tenni ennek érdekében. Miután elveszítettem mindenkit, számomra csak ők maradtak és miattuk éltem. Ők voltak az én családom. Nem olyan régen váltam el tőlük, de máris hiányoztak. Talán csak amiatt, mert nem olyan régen láthatatlan voltam számukra és jó érzés volt újra köztük lenni és érezni gyengéd, gondoskodó ölelésüket.

Lassan levettem egy könyvet a polcról és leültem vele a kanapéra. Néha egy-egy apró mosoly kíséretében néztem a könyv lapjait. Régen azt hittem volna, hogy ez mind csak mese, de mára pontosan tudtam, hogy a könyvek világa sokszor nagyon is valóságon alapul. Nem csak erre jöttünk rá, hanem egyre jobban felnyitotta a szemünket ez a világ és olyan dolgokat is megláttunk, amiket talán nem kellett volna. Amikor éjfélt ütött az óra egy pillanatra megijedtem és a könyv is kicsúszott a kezeim közül. Lassan felálltam és lehajoltam érte, de amikor újra felálltam, akkor akkor hirtelen nem értettem semmit se. Hallottam, amint emberek beszélnek, de pár másodperc erejéig nem láttam senkit se. Megfordultam és egy nő ért hozzám, majd egy kisebb fájdalom és kiáltás közepette eltűnt. Még mindig nem tudtam megszokni azt, ahogyan átkelnek rajtam és egyszerűen fájt. Jött a következő és a következő. Próbáltam összegyűjteni az erőmet és elfutni előlük, de pár lépés után láttam, hogy bekerítenek. Folyamatosan az járt a fejemben, hogy kik lehetnek ők és mit akarhatnak. Éreztem, amint idegesen görcsbe rándul a gyomrom és baljós előérzetem lett.

i just want 
to feel that I'm

important to someone

Back to top Go down
View user profile http://lostgirlfrpg.hungarianforum.com

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :
26