Keresett karakterek

Share| .

Keresett karakterek

View previous topic View next topic Go down
Honey,keep my secrets well

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :
26
✤ Location :
₰ Everywhere
✤ hobbi :
₰ Making design
✤ Humor :
₰ What?!

Post₰ Subject: Re: Keresett karakterek ₰ Tue Oct 21, 2014 12:04 am
Leila Monroe

✤ Vadász ✤ Jenna Louise Coleman ✤ 22 ✤ Jelenkor ✤ Szabad

Rövid leírás
Alig vagy 22 éves, de máris remek vadász vagy. Semmi és senki nem tud az utadba állni, mert ha akadályba is ütközöl nem futamodsz meg. Sokan kedvesnek és ártatlannak gondolnak. Remek színésznő vagy és bárkit át tudsz verni, hiszen a baba arcod sokban hozzájárul. Okos és ravasz teremtés vált belőled, illetve remek mestered volt, így nem csoda, hogy a korod ellenére is az egyik legkiemelkedőbb vadász vagy.
Véletlenül találkoztunk 16 éves korodban, hiszen akkor is egy vadász elől menekültem és a szüleidet végül megölte az illető. Hiába nem én bántottam őket mégis úgy érzed, hogy minden az én hibám és csakis nekem köszönhetően lettél árva. Te is súlyosan megsérültél a rajtaütésben, de téged még időben megtudtalak menteni és szakértő kezekre bíztalak. Nem szerettem volna, ha te is olyan sorsra jutsz, milyen amilyenre én is jutottam, ezért se adtam a véredből neked. Egy darabig még a kórházban meglátogattalak, illetve utána is, hogy tényleg minden rendben van-e veled. Úgy éreztem felelősséggel tartozom érted. De egy szép napon mindent elfelejtettem veled, hogy normális életet élhess.
Viszont ahogy egyre nagyobb lettél úgy kezdett érdekelni az, hogy mi is történt a családoddal és minél több dolgot tudtál meg, annál több dolog jutott eszedbe, míg végül vadászok mellé szegődtél, hogy bosszút állj rajtam. Magad se tudod, hogy csak szenvedni szeretnél látni vagy egyszerűen csak arra vágysz, hogy megölj. Illetve arra még mindig nem emlékszel, hogy egy darabig én gondoskodtam rólad.
/Pb-nek örülnék, ha maradna, de lehet pm-ben egyeztetni. Illetve a név teljes mértékben varriálható. :40:/

Mi nagyon várunk téged!

i just want 
to feel that I'm

important to someone

Back to top Go down
View user profile http://lostgirlfrpg.hungarianforum.com
Honey,keep my secrets well

✤ Posts :
555
✤ Join date :
2014-01-07
✤ Age :